Η προηγούμενη χρονιά σίγουρα θα μας μείνει αξέχαστη για όλες τις δυσκολίες που μας έφερε, αλλά ακόμα περισσότερο για την προσπάθεια και την υπέρβαση που κάναμε όλοι μαζί για να πετύχουμε για ακόμη μία φορά τα καλύτερα αποτελέσματα.

Και τώρα ήρθε η στιγμή που βάζουμε τις βάσεις για την επόμενη χρονιά, δίνοντας το έναυσμα για τις Εγγραφές της περιόδου 2020-2021, με μία μεγάλη έκπληξη για τους μικρούς μας φίλους!

Αποκλειστικά στο Κέντρο Ξένων Γλωσσών Kosmos, οι νέες εγγραφές των τμημάτων A Junior & B Junior θα λάβουν ΔΩΡΕΑΝ TABLET 10 ιντσών! Το Tablet είναι το ιδανικό εργαλείο των μαθητών μας, για το νέο υπερσύγχρονο ψηφιακό σχολείο, ώστε εκτός από τα δια ζώσης μαθήματα, να μπορούμε να ανταπεξέλθουμε σε κάθε πρόκληση που προκύπτει, αν και όποτε χρειαστεί.

Μην χάνεις χρόνο, κάνε εγγραφή τώρα και δώσε στο παιδί σου την ποιότητα εκπαίδευσης που του αξίζει!

Previous post Κοπή της πίτας για το 2020! Next post Εγγραφές για τη νέα σχολική χρονιά 2022-2023