31-years-banner

Η ποιοτική εκπαίδευση δέσμευσή μας

Παρέχουμε 31 χρόνια ποιοτικής εκπαίδευσης, θέτοντας γερές βάσεις και αντιμετωπίζοντας κάθε παιδί ξεχωριστά!

Γνωρίστε τη Μάγδα Μαρίνη

Η εμπειρία και η ποιότητα στην εκπαίδευση μας χαρακτηρίζει από το 1992, ενώ ξεχωρίζουμε και για τον συμβουλευτικό ρόλο προς τους γονείς!

ΚΑΛΕΣΤΕ ΜΑΣ

ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Κερδίστε 20% έκπτωση στα ετήσια δίδακτρα

Ελάτε στο Κέντρο Ξένων Γλωσσών KOSMOS με έναν φίλο σας και κερδίστε και οι δύο

20% έκπτωση στα ετήσια δίδακτρά σας!

Έμπειρο Προσωπικό

Αυστηρά επιλεγμένοι και άρτια καταρτισμένοι επιστήμονες – παιδαγωγοί,  πάντα έτοιμοι και πρόθυμοι να λύσουν οποιοδήποτε πρόβλημα ή απορία των μαθητών.

Προσωπική Εξέλιξη

Όλοι οι καθηγητές εξελίσσονται συνεχώς και είναι πάντα ενημερωμένοι για τα νέα δεδομένα των νέων βιβλίων αλλά και τρόπων εκπαίδευσης/εξετάσεων.

Σύγχρονες Μέθοδοι

Έχουμε υιοθετήσει Διαδραστικούς Πίνακες, Ηλεκτρονικά Βιβλία και την πρωτοποριακή πλατφόρμα εκμάθησης Αγγλικών "ENGLISH ATTACK".

Σχολείο KOSMOS

Το κάθε παιδί έχει δυνατότητες που μπορεί να αναπτύξει μέσα από σωστή καθοδήγηση και παρότρυνση, έχοντας τον σωστό παιδαγωγό.

Γερές Βάσεις

Δίνουμε ιδιαίτερη βαρύτητα στις πρώτες τάξεις, θέτοντας τα θεμέλια για κάθε μαθητή, ώστε να αναπτυχθεί σε ένα προστατευόμενο περιβάλλον.

Διάβασμα Χωρίς Γονείς

Οι μαθητές μαθαίνουν να διαβάζουν μόνοι τους και να οργανώνουν το χρόνο τους σωστά για να πετύχουν τους μαθησιακούς στόχους.

Αναγνωρισμένα Πτυχία

Οι μαθητές προετοιμάζονται κατάλληλα για εξετάσεις πτυχίων που αποτελούν απαραίτητο εφόδιο στην αγορά εργασίας.

Proficiency Σε 8 Μήνες

Προετοιμάζουμε γρήγορα και αποτελεσματικά τους μαθητές μας για το Proficiency και την αγορά εργασίας.

Testimonials

Δείτε μερικές μαρτυρίες γονέων - μαθητών

Η εμπιστοσύνη των γονέων και των μαθητών είναι το ισχυρότερο στοιχείο επαγγελματικής επιτυχίας.
Ευχαριστούμε όλους εσάς που μας εμπιστευθήκατε και είχατε την καλοσύνη να μας προτείνετε σε νέους γονείς και παιδιά.

Οι εγγραφές για τη νέα χρονιά ξεκινάνε 30/8, αλλά μέχρι τότε καλέστε μας ή συμπληρώστε τη φόρμα επικοινωνίας για να γνωριστούμε και να πάρετε τις πληροφορίες που χρειάζεστε!

Καλέστε Μας
Φόρμα Επικοινωνίας